Всеукраїнський семінар з водообліку на меліоративних системах

20-23 червня 2012 в актовому залі Салгирської МУВГ пройшла триденна нарада-семінар з водообліку на меліоративних системах «Удосконалення процесу водообліку на меліоративних системах» на базі Рескомводгоспу та водогосподарських організацій АР Крим.

Основна мета семінару — налагодити ефективну роботу експлуатаційної гідрометрії, раціонального використання водних ресурсів, експлуатаційної надійності водогосподарських систем та обмінятися досвідом по вдосконаленню водообліку на меліоративних системах галузі.

Про «Використання нових матеріалів при виконанні ремонтно-експлуатаційних робіт на меліоративної мережі»  доповів заступник директора Інституту водних проблем і меліорації НААН, к.т.н. Крученюк Василь Данилович (на 1-му фото).

Також учасники семінару познайомилися з диспетчерсько аналітичним центром Кримського БУВР, з роботою приладів прямого водообліку, гідротехнічним вузлом Тайганського водосховища та відвідали водогосподарські об’єкти.

Наради, семінариPermalink

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>