Автореферати дисертацій

2016 рік

1. Купєдінова Рушена Асанівна «Удосконалення технології експлуатації поливної мережі систем краплинного зрошення». Автореферат дисертації на здобуття кандидата технічних наук

1. Ковальчук Володимир Павлович «СИСТЕМНЕ УПРАВЛІННЯ ВОДНИМ РЕЖИМОМ ЗРОШУВАНИХ ТЕРИТОРІЙ ДЛЯ ЗАХИСТУ ВІД ПІДТОПЛЕННЯ». Автореферат дисертації на здобуття доктора технічних наук.

2. Діденко Наталія Олександрівна «Обґрунтування комплексу заходів для забезпечення ресурсоефективного використання зрошуваних земель». Автореферат дисертації на здобуття наукового ступеня кандидата сільськогосподарських наук. (Відгук офіційного опонента Малярчука М.П.,Відгук офіційного опонента Морозова В.В.)

2015 рік

1. Поберезніченко Ольга Юріївна. «УДОСКОНАЛЕННЯ ТЕХНОЛОГІЇ ВОДОПОСТАЧАННЯ
ПІДПРИЄМСТВ АПК З ПІДЗЕМНИХ ДЖЕРЕЛ (У БАСЕЙНІ Р.ІРПІНЬ)» Автореферат дисертації на здобуття наукового ступеня кандидата технічних наук.
 
(Відгук офіційного опонента Кравченка О.В.; Відгук офіційного опонента Яцика А.В.)

2. Петренко Юрій Миколайович. «ПРОДУКТИВНІСТЬ ОЧЕРЕТЯНКИ ЗВИЧАЙНОЇ
ЗАЛЕЖНО ВІД ВОДНОГО РЕЖИМУ ТА УДОБРЕННЯ НА ОСУШУВАНИХ ТОРФОВИХ ҐРУНТАХ ЛІСОСТЕПУ». Автореферат дисертації на здобуття наукового ступеня кандидата сільськогосподарських наук.
 (Відгук офіційного опонента Слюсаря І.Т.відгук офіційного опонента Дацько Л.В.)

3. Герус Андрій Васильович. «УДОСКОНАЛЕННЯ МОНІТОРИНГУ ЯКОСТІ ПОВЕРХНЕВИХ ВОД
МЕТОДАМИ МОДЕЛЮВАННЯ ПОШИРЕННЯ ЗАБРУДНЕНЬ». Автореферат дисертації на здобуття наукового ступеня кандидата технічних наук
 
(Відгук офіційного опонента Розгона В.А.; відгук офіційного опонента Власюка А.П.)

Останнє оновлення сторінки 27.05.2016 р.

 

Comments are closed.