Міська влада зацікавлена сприяти реалізації проекту інвестора щодо ліквідації проблеми підтоплення району Старого міста. Про це повідомив директор державного підприємства “Проектно-технологічне бюро” Інституту водних проблем і меліорації Сергій Рябков.
“Я був присутній лише на одній зустрічі з керівництвом міста і громадських слуханнях. Але, здається, зараз міська влада зацікавлена сприяти реалізації проекту. На мою думку, вона повинна мати мудрість, щоб втілити цю ідею в життя. Адже надалі відкладати проблему –значить тільки ускладнювати її”, – зазначив він.
При цьому він зауважив, що для комплексного вирішення підтоплення усієї території варто залучити ще декількох інвесторів, оскільки наразі систему водовідведення зводять лише у районі Старого міста.
“Реалізація проекту по вирішенню проблеми підтоплення навіть в одному мікрорайоні – це приклад, як можна зробити це в інших кварталах, а далі залучати так само інших інвесторів. Навіть якщо зараз інвестор зробить це на одній ділянці, від цього місто тільки виграє. Бо як показує практика, коли на прилеглих територіях рівень ґрунтових вод коливається в межах 0,5-1 м, а на проектній ділянці рівень ґрунтових вод повинен бути глибше 2 м, то на таких ділянках рівень води також опуститься. Звичайно, це буде не дуже велика територія: залежно від грунтів і технічного рішення може бути смуга шириною 100-200 м, але в її межах рівень ґрунтових вод обов′язково знизиться. Тобто, чим ближче до забудованої ділянки, тим він буде нижчим, а далі вплив дренажу буде зменшуватись”, – пояснив директор ДП “Проектно-технологічне бюро” Інституту водних проблем і меліорації.
Він також наголосив, що подолання проблеми підтоплення навіть в одному районі Старого міста Броварів потребує значних інвестицій.
Обрати мову
- English
- Українська
Архів новин
По рубриках
Мапа сайту
- Інститут
- Про установу
- Структура ІВПіМ
- Основні напрями діяльності
- Адмінуправління
- Відділ бухгалтерського обліку та економіки
- Науково-організаційний відділ
- Науково-технічна бібліотека та архів
- Відділ охорони праці і експлуатації будівель та споруд
- Відділ наукових кадрів та аспірантури
- Адміністративно-господарський відділ
- Рада молодих вчених
- Наукові підрозділи
- Дослідна мережа
- Публічна інформація
- Видання та нормативні документи
- Зв’язок
- Автоматизована система контролю гідродинамічних навантажень насосних агрегатів АСК-ГДН
- Інформаційно-аналітична система управління зрошенням «Полив онлайн»
- Нові технології водопідготовки природних вод з використанням біологічних методів
- Технології вирощування сільськогосподарських культур на зрошенні
- Інститут