Навчання в Європейській школі професійного насосного обладнання – European Cornell Pump School

З 07 по 17 грудня 2024 року делегація Інституту у складі Андрія Шатковського, заступника директора з наукової роботи, Сергія Рябкова, головного наукового співробітника відділу зрошення, та Федора Мельничука, головного наукового співробітника відділу використання меліорованих земель, перебувала у закордонному відрядженні в м. Венеція (Італійська Республіка) з метою навчання в Європейській школі професійного насосного обладнання – European Cornell Pump School.

Європейська школа професійного насосного обладнання – European Cornell Pump School є традиційним навчальним тренінгом для виробників, користувачів та дистриб’юторів насосно-силового обладнання. Щороку цей захід є платформою для обміну досвідом та ідеями серед професіоналів насосного обладнання з усього світу.

Освітня компонента включала теоретичні й практичні заняття, а також розрахунки гідравлічних і насосних систем різних типів та конструкцій. Теоретична частина навчального курсу проходила на базі готелю «Move Hotels» у м. Венеція. Вона включала лекції провідних технічних експертів щодо найважливіших тем та обговорення останніх тенденцій і передових технологій у галузі насосних технологій. Зокрема, було розглянуто принципи, що лежать в основі ефективної роботи насосів, а саме: інформація про будову насосних агрегатів, теоретичні основи гідравлічних розрахунків, втрати напору, ККД насосів; протоколи монтажу, експлуатації, обслуговування, демонтажу та зберігання насосно-силового обладнання.

Практична частина навчального курсу проходила на базі штаб-квартири компанії «Euromacchine S.r.l.» у м. Понте-ді-Піаве. Вона включала застосування теоретичних знань на практиці. Слухачі отримали цінний практичний досвід роботи з насосно-силовим обладнанням, зокрема в усуненні несправностей і проведенні сервісного технічного обслуговування. Особливо корисним із практичної точки зору було вивчення тонкощів розбирання та збирання насосів різних типів і технічних конструкцій для отримання практичних навичок.

Окремою частиною навчального курсу стала можливість налагодження контактів, спілкування з колегами-професіоналами з усього світу, обмін практичним досвідом, ідеями та баченням перспектив довготривалої співпраці в галузі. Під час проведення підсумкового круглого столу учасники домовилися про продовження співпраці між Інститутом водних проблем і меліорації НААН та компанією «Euromacchine S.r.l.» у подальших проєктах.

За результатами навчання учасникам було вручено відповідні Сертифікати про закінчення навчального курсу European Cornell Pump School.

Події та новиниPermalink

Comments are closed.